Можливості та переваги сайту pm.ua

Можливості та переваги сайту pm.ua

Інтерфейс сайту БК Паріматч

Головна сторінка сайту https://pm.ua/ досить інформативна та розбита на кілька функціональних блоків. Букмекер залишається вірним обраній раніше жовто-чорній гамі кольорів, проте темних відтінків побільшало, що пояснюється загальною модою на темні теми.

Функціональні зони офіційного сайту:

  1. У правому кутку — «Вхід» та «Реєстрація», а поруч із ними «дзвіночок» із повідомленнями.
  2. Верхнє меню дозволяє перемкнути ігровий режим. Користувач в один клік відкриває список майбутніх ігор, віртуальний спорт, слоти та інші розваги казино.
  3. У правому стовпчику – дисципліни. Окремо представлені топові чемпіонати.
  4. У лівому стовпчику гравцю доступний купон ставки. Тут клієнти отримують швидкий доступ до історії ставок.
  5. Інформаційний блок розміщений у футері, де люди дізнаються про корисну інформацію.

Завдяки такій структурі, користуватися сайтом досить просто і навіть новачок зможе знайти необхідний розділ за декілька секунд.

Реєструємося на сайті Паріматч

Для створення особистого профілю достатньо перейти до сайту Паріматч та натиснути на кнопку «Реєстрація». Після цього необхідно вказати телефон та надійний пароль, котрий повинен містити не менше 8 символів і включати щонайменше 1 цифру, заголовну та малу літеру.

Після цього необхідно обрати валюту — гривню та підтвердити вік: гравцю повинно бути більше ніж 21 рік, бо особи, які не досягли 21-річного віку, не можуть робити ставки в конторі. Після цього необхідно натиснути на кнопку «Зареєструватися».Система надішле на вказаний номер телефону 6 значний код підтвердження. Робиться це для того, щоб гравці не використовували фейкові дані. Введіть надісланий код і натисніть «Підтвердити».

Переваги та БК Паріматч

До основних переваг Паріматч відносять:

  • Стильний та сучасний дизайн, простий та зрозумілий інтерфейс.
  • Проста реєстрація та верифікація облікового запису.
  • Широкий розпис подій, включаючи екзотичні варіанти ставок.
  • Асортимент акцій є досить широким і постійно оновлюється.

Окрім цього, букмекер надає користувачам бонуси, серед яких вітальний бонус за реєстрацію. Новачки, що пройшли реєстрацію, можуть розраховувати на збільшення першого депозиту. Також існує бонусна програма ставок на кіберспорт. Гравці отримують можливість поборотися за призовий фонд.

Тут можете оценить работу автора: