Що таке Бінанс Коін: основна інформація

Що таке Бінанс Коін: основна інформація

Що таке криптовалюта Binance Coin? Це розробка відомої у всьому світі криптобіржі Binance, яка будується на базі Ethereum за стандартом ERC20. Загальна кількість монет складає 200 мільйонів. Важливий момент: додаткова партія не передбачається. Раз на три місяці майданчик-розробник викуповує та знищує частину токенів, на що йде близько 20% її прибутку. Цей процес запланований до того моменту, поки в обігу не залишиться лише половина випущених монет.

Власники Бінанс Коін мають привілеї на «рідній» платформі: можливість купівлі за BNB будь-якої крипти, включаючи біткоін, сплата меншого відсотка комісії. Це службовий коін, за допомогою якого можна отримати знижки на біржі Binance.

Переваги криптовалюти Бінанс Коін

  • Підвищена безпека транзакцій.
  • Стабільна робота системи навіть за високих навантажень.
  • Комісія за операцію – 0,1% суми транзакції.
  • Використовувати BNB можна на будь-яких майданчиках.
  • Взаємодія з різними типами криптовалют, що підвищує шанс продажу.
  • Монети підкріплені робочим бізнес-проектом, що покращує довіру інвесторів до біржі та самого токену.

Як купити криптовалюту BNB

Щоб придбати Бінанс Коін за долари, гривні або інший вид фіату, буде потрібно верифікований аккаунт на біржі, наприклад, WhiteBIT. В першу чергу потрібно пройти процедуру KYC, що дозволить працювати з будь-якими фіатними грошима та криптою практично без обмежень. Для здійснення покупки необхідно лише створити обліковий запис.

На сайті WhiteBIT в режимі реального часу ви зможете відстежувати курс BNB/USDT, що допоможе в оперативному прийнятті рішень щодо купівлі-продажу. Криптобіржа надає простий та зрозумілий функціонал. Лише вкажіть, скільки Бінанс Коінів вам потрібно, та система автоматично розрахує суму до оплати в іншій валюті з урахуванням курсу та комісій. Процес придбання триває кілька хвилин.

Чи варто купувати Binance Coin

Сьогодні це одна з найбільш популярних та успішних криптовалют у світі. Монети безперервно зростають у вартості, а більшість експертів прогнозують і подальше збільшення курсу. Наразі перспективи можна назвати позитивними. Ціна криптовалюти залежить від наступного:

  • Загальний настрій крипторинку.
  • Новини про саму біржу. Хакерські атаки або заборона діяльності Binance позначаться на курсі BNB.
  • Обмежена емісія та спалювання токенів.
  • Розвиток мережі Binance Smart Chain.

Бінанс Коін – це чудовий варіант для довгострокових вкладень. Однак через високу волатильність короткострокові інвестиції можуть не спрацювати у найближчі терміни.

Тут можете оценить работу автора: